OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO- KULTURALNE "CZŁOWIEK-CZŁOWIEKOWI"

Święto Niepodległości 2008 16.05.2024 08:23 (UTC)

Program koncertu pieśni polskiej z okazji obchodów

Święta Niepodległości

Zabierzów 2008

Wykonawcy są studentami Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie

Sylwia Olszyńska
St.Niewiadomski - Otwórz Janku
L.Różycki - Rajski Ptak

Maciej Ufniak
St. Moniuszko- Znasz li ten kraj
M.Karłowicz-Pamiętam ciche, jasne, złote dnie

Ilona Fijał
S. Niewiadomski - Niańka króla Heroda
S.Niewiadomski - Śmieją się złote łany

Marcin Kotarba
J.Gall- Barkarola
M. Karłowicz-Zawód

Dominika Harasimowicz
S. Wiechowicz - Ta kolebka
S. Moniuszko – Dalibóg

Koncerty prowadzą studenci Wydziału Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej: Olga Piwowar i Karolina Potoczny, piosenki uczą Wojciech Kawa i Janusz Wierzgacz.

Akompaniator – wykł. Dorota Maliszewska

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Społeczno-kulturalne „Człowiek –Człowiekowi”

32-080 Zabierzów, ul. Rodziny Poganów 99d

KRS: 0000299729, REGON 120638089

Konto Stowarzyszenia: Lukas Bank

Oddział: ul. Królewska 94 Kraków

nr rachunku 64 1940 1076 3058 0965 0000 0000

Stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla realizacji i propagowania wszechstronnego rozwoju osoby ludzkiej w zespołach zadaniowych-sekcjach. Każda z sekcji realizuje projekty w ramach swojej specjalizacji.

Sekcja kulturalna

Celem sekcji jest wyrównywanie szans edukacyjnych i dostępu do kultury wysokiej w małych miasteczkach i wsiach.

Projekt 1 „Szkoła wokalna”

Szkoła ma charakter zawodowy, a jej celem jest zdobycie przez uczniów umiejętności wokalnych w zakresie śpiewu klasycznego i wiedzy ogólno muzycznej oraz przygotowanie najbardziej utalentowanych uczniów do egzaminów wstępnych na wydział wokalny do średniej szkoły muzycznej, Akademii Muzycznej oraz z zakresu emisji głosu na Akademię Pedagogiczną, Teologiczną i Wyższą Szkołę Teatralną. Szkoła poprzez koncerty propaguje kulturę wysoką w środowisku, w którym działa oraz promuje Gminę. Nauka prowadzona jest na dziale dziecięcym i młodzieżowym.

Program nauczania:

Dział dziecięcy – 6-letni.

Dzieci 10-12 lat – grupy 4osobowe.

13-15 lat – grupy 2osobowe

Rok dyplomowy – lekcje indywidualne

Raz w tygodniu emisja głosu z podstawami zasad muzyki i kształcenia słuchu – 1,5 godz.

Egzamin z emisji głosu i sprawdzian z zasad muzyki i kształcenia słuchu pod koniec każdego semestru. Zespół wokalny – próby zbiorowe dwa miesiące przed koncertem, raz w tygodniu 1,5 godz.

Koncert dedykowany mamom
  Aktualności 2011 r
  Parafia w Piekarach 2010r
  Koncert w Rząsce
  Salon Młodych
Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (4 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja