OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO- KULTURALNE "CZŁOWIEK-CZŁOWIEKOWI"

O STOWARZYSZENIU 29.04.2024 09:42 (UTC)

O Stowarzyszeniu

Celami Stowarzyszenia są:

1. Stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla realizacji i propagowania wszechstronnego rozwoju osoby ludzkiej w zespołach zadaniowych, które mają na uwadze, aby ich członkowie wzrastali duchowo, moralnie, kulturalnie, społecznie, intelektualnie i ekonomicznie. Poprzez swoje działanie poza organizacją krzewili powyższe zasady.

2. Do Stowarzyszenia mogą należeć osoby niepełnoletnie przy wyrażeniu zgody rodziców.

3. Liderami grup są osoby pełnoletnie, będące członkami Stowarzyszenia.

4. Celem Stowarzyszenia jest szeroko pojęta współpraca ze społecznością lokalną.

Sposoby realizacji:

1. Członkowie Stowarzyszenia pracują w zespołach tematycznych. Każdy zespół zadaniowy ma swój regulamin, a na czele stoi lider, specjalista w danej dziedzinie.

2. Stowarzyszenie szczególną uwagę poświęca młodzieży. Współpraca z młodzieżą, w tym z młodzieżą akademicką, odbywa się poprzez zespoły zadaniowe, aby swoją wiedzę i zainteresowania wykorzystywać w sposób praktyczny. Od pomysłu poprzez pisanie programów, poszukiwanie środków finansowych, realizację zamierzonego celu, a tym samym tworzenie miejsc pracy dla siebie i innych.

Zarząd Stowarzyszenia

Przewodniczący:  Józef Kuciński

Vice-przewodniczący:  Michał David

Sekcja kuturalna

Celem sekcji jest wyrównywanie szans edukacyjnych i dostępu do kultury wysokiej w małych miastach i wsiach. Kierownikiem sekcji i Szkoły Wokalnej jest pani Monika Kucińska, absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Wydziału Wokalno-instrumentalnego Akademii Muzycznej w Katowicach w specjalności: śpiew solowy.

Koncert dedykowany mamom
  Aktualności 2011 r
  Parafia w Piekarach 2010r
  Koncert w Rząsce
  Salon Młodych
Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (3 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja